Gizlilik Politikası

Sitemizde sizinle alakalı verileri saklamıyoruz.

Bu gizlilik politikası ile Soy-Ağacı internet sitesi www.soy-agaci.net (Gizlilik politikasında “Soy-Agaci.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Soy-Agaci.net’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Soy-Agaci.net kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi Soy-Agaci.net'de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Soy-Agaci.net kişisel bilgilerin ve Soy-Agaci.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Soy-Agaci.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Soy-Agaci.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi mümkün değildir çünkü; bu tarz bilgiler Soy-Agaci.net sitesinde kayıt altına alınmaz.

Soy-Agaci.net, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Soy-Agaci.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Soy-Agaci.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.